Doporučujeme: Stahovač videí z YouTube | Měření rychlosti internetu | Služby pro Váš web | TV program | Snadné sdílení souborů | Zkracovač dlouhých adres | Psí Park

RPG doupě pro Narutofily – - co víc dodat?

Něco málo k minulosti

Datum: 27. 11. 2016 21.17 | Autor: Hikari.Uzu | 473× | Kategorie: Reálie | Komentáře: 0

Bylo jednou devět mocných démonů (youkai). Ti mezi sebou soupeřili o území a moc. Lidé,toužící po moci se mohli přetrhnout, aby se jim zavděčili natolik, aby je démoni přijali do učení - a pokud ne je, pak alespoň jejich děti. A to proto, že když se do jejich učení dostali, byla jim dána čakra a moc tu čakru ovládat. Pokud se prokázali jako opravdu věrní služebníci, dostali tu výsadu, že se jejich čakra a schopnost ji ovládat dědila.
Samozřejmě to vedlo k sílícím konfliktům, které nabíraly na ničivosti. V té době se poprvé objevil muž, později známý jako Kurokage. Ačkoliv nepatřil k poddaným ani jednoho z devítky youkai, a dokonce neměl vlastní čakru, dokázal ovládat čakru v okolí a přetvářet ji na vlastní techniky. Devítka se ho nejprve snažila zbavit, ale ukázalo se, že s nimi dokáže bojovat jako rovnocenný soupeř a dokonce je zatlačit do kouta. Devítka se ho naučila respektovat. V té době založil první skrytou vesnici a těm, kdo měli zájem, poskytl oproti přísaze věrnosti tytéž schopnosti a možnosti, jako měli ti, kdo sloužili démonům.
Se vznikem Kuro se situace na nějakou dobu uklidnila, ale pak se konflikty rozjely na novo, abyly ještě ničivější. Kurokage devítku varoval, aby se zklidnili a srovnali si své lidi do latě, nebo je to jednoho dne bude sakra mrzet. Někteří nad tím ohrnuli nos, jiní to vzali jako urážku a odmítli se tímto varováním řídit. Ani jednoho z youkai nenapadlo, jak bídně dopadnou. Youkai mezi sebou měli jedno zlaté pravidlo - nelaškovat se smrtelníky. A když už, pak se ujistit, že z toho nebude potomstvo. Jeden z nich (hlavní podezřelý je rapl Shukaku) to ale neudržel ve svých kalhotách. Narodilo se děvčátko, později známé jako Kaguya. A právě Kaguya se stahla zhoubou všech devíti. Shromáždila kolem sebe lidi, kteří měli vlády youkai dost a s jejich pomocí youkai uvěznila v jejich bojové formě - bijuu formě, v níž si je podmanila tak, že následovali její vůli. Opilá mocí to ale přehnala a nakonec se proti ní obrátily její vlastní dvě děti - Byla zapečetěna a její čakra se rozptýlila a prolnula s celým světem. A jak to bylo dál, už je obecně celkem známo.
Snad jen ještě pár detailů - k definitivnímu spojenectví Hashiramy a Madary spolu s jejich klany došlo jinak - oba klany se pokusily dobýt Kuro - která už tehdy patřila mezi obávanou vojenskou sílu. Aniž by o těch druhých věděli, zaútočili na Kuro naráz a způsobili jen malé škody za cenu vysokých ztrát na vlastním kontě. Když se setkali ke svému šoku na bitevním poli, zkusili se dát dohromady a začali spolupracovat a donutili tak Kurokageho, aby vstoupil na bojiště. Pak vzala bitva velmi rychlý spád - v neprospěch Uchihů i Senjuu - kteří díky jedné hříčce přírody a osudu jen tak tak vyvázli živí. Toto je přivedlo na nápad založit také vesnici a spojit své síly, aby se vymanili z komandování feudálních pánů...

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: